Microgynon 21, a microgynon 30!


Antykoncepcja staje się co raz bardziej popularna w XXI wieku. Z tego to powodu kobiety chcą zażywać tabletki antykoncepcyjne, ponieważ widzą, że ich koleżanki też decydują się na tego rodzaju leki. Jednak kiedy kobieta otrzyma lek microgynon 21, to często nie zdaje sobie sprawy co może on oznaczać. Zastanawia się także czym może różnić się tego rodzaju lek od przykładowo microgynon 30.

W dzisiejszym tekście chcemy Ci pokazać, że microgynon 21 i microgynon 30 to taki sam preparat, który posiada taki sam skład. Różnica polega jedynie na tym, że w jednych krajach określa się lek liczbą 21, ze względu na wyróżnienie 21 dni cyklu. Natomiast w innym kraju używa się liczby 30. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to postaraj się zawsze pytać lekarza. Wtedy wszystko wyda Ci się łatwiejsza, a sam skład czy nazwa leku nie będą Cię przerażać.

Liczba 21 albo 30 określa zawartość etynyloestriadolu czyli 30 mikrogramów. Nie będziemy ukrywać, że w Polsce bardziej popularna jest nazwa 21 niż 30. A Ty z jaką nazwą się spotkałaś? Dzięki naszemu tekstowi dowiesz się, że dany lek może posiadać kilka nazw. Mogą to być nazwy handlowe, chemiczne czy międzynarodowe. Tabletki microgynon są produkowane także w Anglii, lecz tam bardziej popularna jest nazwa microgynon 30. Tabletki takie są też dostępne w Polsce, jednak to nie powinno Cię niepokoić. Powinnaś zapoznawać się z wiedzą o leku microgynon 21 cena, a po prostu będziesz czuła się bezpieczniejsza i pewniejsza.

Zawsze warto poszerzać swoją wiedzę, a szybko pojmiesz, że życie seksualne nie musi wiązać się  tylko ze stresem i obawami zajścia w ciążę. Użyj więc microgynon już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>